Functionar administrativ centre adică omul bun-la-toate

Căutăm omul potrivit la momentul potrivit. Acela care știe tot ce mișcă în cele 4 centre Help Autism din București, care nu doar află nevoile, dar le și anticipează, care rămâne pozitiv chiar și atunci când într-un centru s-a oprit căldura, iar în altul se strigă după materiale de terapie. Acest om bun, bun la toate, este cel mai apropiat colaborator al terapeuților noștri. Omul bun-la-toate se asigură că echipa de terapie se preocupă doar de terapie. Nu se dă în lături de la cărat cutii, mutat mobilă, bătut cuie, schimbat becuri, de fapt ne bazăm că le face. Am zice că este înger păzitor cu carnet auto și suflet mare, energie și spirit activ, gândire pozitivă, inițiativă și dorința de a duce lucrurile mai departe, focus și eficiență, dedicare și pasiune, dar credem și în transformare.

Candidatul ideal

- Abilități de planificare și organizare a activităților administrative;
- Atenție și spirit de observație;
- Punctualitate;
- Capacitatea de a lucra în echipă;
- Rezistență la stres;
- Permis categoria B - obligatoriu.

Descrierea jobului

- Planificarea, coordonarea și controlul activității din centrele Help Autism din punct de vedere administrativ (pază, curățenie, întreținere, protocol, etc);
- Centralizarea listelor în ceea ce privește aprovizionarea cu rechizite, papetărie și alte materiale necesare desfășurării optime a procesului de terapie;
- Asigură buna funcționare a instalațiilor și utilităților clădirilor (apă, canalizare, încălzire, mobilier);
- Generează rapoarte de inventar și se asigură că toate procesele sunt documentate corespunzător;
- Contribuie la buna funcționare a sistemului administrativ al Asociației prin asigurarea de sprijin, eficiență și rapiditate de transfer de documente, declarații, acte etc.

Beneficiile tale:

* Tichete de masă
* Teambuildinguri
* Bilete la evenimentele organizate de asociație
* Zi liberă de ziua copilului tău sau a copilului din tine :)
* Ieșire lunară cu colegii (și buget personal de 50 lei)
* Cont BCR fără comisioane și curs de educație financiară
* și fiecare zi vitaminizată cu fructe, ceai sau cafea,dar și energia celor mai frumoase povești de izbândă

Despre Help Autism

Help Autism îndrumă aproape 600 de copii cu autism în drumul spre recuperare și sprijină familiile lor în același drum anevoios. Asociația Help Autism este astăzi, la 9 ani de la înființare, cea mai mare organizație dedicată cauzei din România. Susținem copii diagnosticați cu TSA -Tulburare de Spectru Autist în programe de terapie, în cadrul celor 5 centre și la domiciliu. De la terapie specifică la programe de integrare școlară, de la sprijin pentru părinți la campanii de conștientizare, lobby și advocacy, în Help Autism cautăm să oferim constant un spectru de soluții pentru copiii cu autism și familiile lor.

Cum aplici în acest parteneriat

Crezi că ești persoana potrivită? Dacă da, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă descriere care te recomandă ca omul bun-la-toate pe adresa luminita.parteca@helpautism.ro